• Remonty Szczecin

  Prace murarskie

  Oferujemy murowanie sprawne i solidnie wykonane
 • Remonty Szczecin

Prace murarskie

Firma remontowo - budowlana "Krzyżak" w Szczecinie specjalizuje się w przeprowadzaniu kompleksowych i wszechstronnych remontów mieszkań w Szczecinie. Podejmujemy się wszelkich prac remontowych, wykończeniowych oraz malarskich.

Prace murarskie w Szczecinie

Firma remontowo-usługowa „Krzyżak” proponuje swoim klientom  wszechstronne prace murarskie, wykonywane zgodnie z przedłożonym przez klienta projektem budowlanym, oraz zasadami sztuki budowlanej i przepisami prawa budowlanego i BHP. Wybór technologii wykonania usług murarskich oraz użytych materiały do budowy dokonujemy w zależności od projektu budowlanego robót oraz życzenia klientów.

Polecamy nasze wysokiej klasy usługi

Wykonujemy prace murarskie z użyciem poniższych materiałów:

 • cegła klinkierowa - umożliwia dostosowanie elewacji budynku nie tylko do otoczenia zewnętrznego, lecz pozwala także na realizację indywidualnych pomysłów wykończeniowych inwestora, znajduje zastosowanie w elewacjach, ogrodzeniach, kominach i jako elementy wykończeniowe (kształtki)

 • pustak ceramiczny porotherm - używany do wznoszenia ścian nośnych i działowych, cechuje się doskonałą izolacją termiczną i akustyczną oraz wysoką trwałością i odpornością na ogień

 • cegła silka - cegła wapienno-piaskowa, cechująca się bardzo wysoką gęstością i wytrzymałością, dzięki czemu można wznosić cieńsze ściany, znajduje zastosowanie jako element konstrukcyjny ścian zewnętrznych,wewnętrznych, piwnic, słupów, fundamentów, oraz kominów

 • cegła ytong - cegła cechująca się dużą wytrzymałością, zmniejsza obciążenia konstrukcji stropów i ścian, znajduje zastosowanie w ścianach działowych i jako izolacja termiczna, zewnętrzna i wewnętrzna izolacja ścian, izolacja stropów

Remonty Szczecin
- skuteczne i szybkie

Solidne prace budowlane, wykończeniowe oraz dekoracyjne

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

DBAMY O JAKOŚĆ
Firma remontowo-budowlana "Krzyżak" dokłada wszelkich starań, by jakość oferowanych prez nas usług remontowych, budowlanych, elektroinstalacyjnych i wykończeniowych zawsze była na najwyższym poziomie. Naszą ofertę zawsze dostosowujemy do potrzeb inwestorów, czego efektem jest zadowolenie Klientów, co potwierdzają liczne listy referencyjne i rekomendacje. Szczycimy się tym, że nasza działalność cieszy się Państwa zaufaniem.
CIESZYMY SIĘ DOBRĄ OPINIĄ KLIENTÓW
Opinie naszych Klientów są najlepszą wizytówką firmy remontowo-budowlanej "Krzyżak". Najwyższa jakość usług, dotrzymywanie terminów realizacji, solidność i rzetelność wykonywanych przez nas prac i usług oraz przystępne ceny to nasze priorytety. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i z najwyższą starannością niezależnie od tego czy inwestorem jest klient indywidualny, spółdzielnia lub wspólnota mieszkaniowa, instytucja publiczna czy też przedsiębiorstwo prowadzące działalność gospodarczą.
POSIADAMY SPORE DOŚWIADCZENIE
Renoma naszej firmy poparta jest wieloletnią praktyką na rynku krajowym jak i zagranicą oraz doświadczonym zespołem pracowników z wysokimi kwalifikacjami, którzy zawsze chętnie służą Państwu swoją radą i pomocą.

Firma remontowo - budowlana "Krzyżak"

Kompleksowe i wszechstronne
usługi remontowe
 • Dane kontaktowe:

  Paweł Krzyżanowski
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  tel. +48 695 868 201

Copyright © 2022 www.remonty-szczecin.eu Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.