• Remonty Szczecin

  Kładzenie gładzi

  Profesjonalne prace i usługi remontowe oraz budowlane
 • Remonty Szczecin

Kładzenie gładzi

Firma remontowo - budowlana "Krzyżak" w Szczecinie specjalizuje się w przeprowadzaniu kompleksowych i wszechstronnych remontów mieszkań w Szczecinie. Podejmujemy się wszelkich prac remontowych, wykończeniowych oraz malarskich.

Profesjonalne gładzenie ścian

Nasza firma w odpowiedzi na Państwa potrzeby zajmuje się kładzeniem gładzi szpachlowej na odpowiednio przygotowane do pracy ściany. Poddane gładzeniu ściany, będą lepiej nadawać się do pokrycia farbą lub tapetą. Wyręczymy Państwa w tym Państwa. Wystarczy zostawić tą pracę zawodowcom. Firma "Krzyżak" poprzez wieloletnią działalność wyrobiła sobie renomę, pośród firm zajmujących się usługami remontowo - budowlanymi.

Równanie ścian

W nowym budownictwie problem z nierównymi ścianami raczej nie występuje. Inaczej rzecz ma się w starych domach. Najlepiej przeprowadzić równanie ścian przy pomocy gładzi. Jest to jedna z wielu czynności remontowo - budowlanych, którymi się zajmujemy. Zapraszamy do nawiązania kontaktu, w celu ustalenia wszystkich szczegółów zlecenia.

Remonty Szczecin
- skuteczne i szybkie

Solidne prace budowlane, wykończeniowe oraz dekoracyjne

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

DBAMY O JAKOŚĆ
Firma remontowo-budowlana "Krzyżak" dokłada wszelkich starań, by jakość oferowanych prez nas usług remontowych, budowlanych, elektroinstalacyjnych i wykończeniowych zawsze była na najwyższym poziomie. Naszą ofertę zawsze dostosowujemy do potrzeb inwestorów, czego efektem jest zadowolenie Klientów, co potwierdzają liczne listy referencyjne i rekomendacje. Szczycimy się tym, że nasza działalność cieszy się Państwa zaufaniem.
CIESZYMY SIĘ DOBRĄ OPINIĄ KLIENTÓW
Opinie naszych Klientów są najlepszą wizytówką firmy remontowo-budowlanej "Krzyżak". Najwyższa jakość usług, dotrzymywanie terminów realizacji, solidność i rzetelność wykonywanych przez nas prac i usług oraz przystępne ceny to nasze priorytety. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i z najwyższą starannością niezależnie od tego czy inwestorem jest klient indywidualny, spółdzielnia lub wspólnota mieszkaniowa, instytucja publiczna czy też przedsiębiorstwo prowadzące działalność gospodarczą.
POSIADAMY SPORE DOŚWIADCZENIE
Renoma naszej firmy poparta jest wieloletnią praktyką na rynku krajowym jak i zagranicą oraz doświadczonym zespołem pracowników z wysokimi kwalifikacjami, którzy zawsze chętnie służą Państwu swoją radą i pomocą.

Firma remontowo - budowlana "Krzyżak"

Kompleksowe i wszechstronne
usługi remontowe
 • Dane kontaktowe:

  Paweł Krzyżanowski
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  tel. +48 695 868 201

Copyright © 2022 www.remonty-szczecin.eu Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.