• montaż drzwi i okien Szczecin

  Montaż drzwi i okien

  W pełni profesjonalne wstawianie drzwi oraz okien
 • montaż drzwi i okien Szczecin

Montaż drzwi i okien

Firma remontowo - budowlana "Krzyżak" w Szczecinie specjalizuje się w przeprowadzaniu kompleksowych i wszechstronnych remontów mieszkań w Szczecinie. Podejmujemy się wszelkich prac remontowych, wykończeniowych oraz malarskich.

Stolarka drzwiowa i okienna

Pośród szerokiego zakresu świadczonych usług w dziedzinie stolarki wykończeniowej firma remontowo - budowlana „Krzyżak" zajmuje się również profesjonalnym montażem drzwi i okien.

Montaż drzwi

Drzwi spełniają wiele różnorodnych funkcji, wymieńmy najważniejsze: skuteczna ochrona domu przed włamaniem, stanowią barierę akustyczną (drzwi dźwiękochłonne), izolacja termiczna - muszą trzymać ciepło w domu, ochrona domu przed wiatrem, deszczem i czynnikami zewnętrznymi, doświetlają wnętrze (drzwi przeszklone), a także, dobrze wkomponowane w fasadę budynku lub dopasowane do stylu mieszkania, pełnią bardzo istotną funkcję estetyczną.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór usług w zakresie stolarki drzwiowej, w tym:

 • montaż drzwi wejściowych

 • montaż drzwi wewnętrznych

 • montaż drzwi antywłamaniowych

 • montaż ościeżnic

 • demontaż ościeżnic

Montaż stolarki okiennej

Nasza firma remontowo - budowlana "Krzyżak" w ramach swojej oferty usług, prowadzi także montaż okien i stolarki okiennej. Dotyczy to zarówno okien drewnianych jak i tych wykonanych z tworzyw sztucznych PCV, oraz aluminiowych. Zajmiemy się odpowiednim dopasowaniem okien do konstrukcji ściany i muru. Wszystko po to, aby straty ciepła były jak najmniejsze, a wytłumienie hałasu z zewnątrz jak największe. Znamy prawidłowe zasady montażu okien i trzymamy się ich. Dzięki temu, możecie mieć Państwo gwarancję, że zamontowane przez nas okna, spełnią Państwa oczekiwania zarówno pod względem estetycznym oraz funkcjonalnym.

Oprócz instalacji okien prowadzimy także usługi montażu parapetów, zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych.

Remonty Szczecin
- skuteczne i szybkie

Solidne prace budowlane, wykończeniowe oraz dekoracyjne

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

DBAMY O JAKOŚĆ
Firma remontowo-budowlana "Krzyżak" dokłada wszelkich starań, by jakość oferowanych prez nas usług remontowych, budowlanych, elektroinstalacyjnych i wykończeniowych zawsze była na najwyższym poziomie. Naszą ofertę zawsze dostosowujemy do potrzeb inwestorów, czego efektem jest zadowolenie Klientów, co potwierdzają liczne listy referencyjne i rekomendacje. Szczycimy się tym, że nasza działalność cieszy się Państwa zaufaniem.
CIESZYMY SIĘ DOBRĄ OPINIĄ KLIENTÓW
Opinie naszych Klientów są najlepszą wizytówką firmy remontowo-budowlanej "Krzyżak". Najwyższa jakość usług, dotrzymywanie terminów realizacji, solidność i rzetelność wykonywanych przez nas prac i usług oraz przystępne ceny to nasze priorytety. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i z najwyższą starannością niezależnie od tego czy inwestorem jest klient indywidualny, spółdzielnia lub wspólnota mieszkaniowa, instytucja publiczna czy też przedsiębiorstwo prowadzące działalność gospodarczą.
POSIADAMY SPORE DOŚWIADCZENIE
Renoma naszej firmy poparta jest wieloletnią praktyką na rynku krajowym jak i zagranicą oraz doświadczonym zespołem pracowników z wysokimi kwalifikacjami, którzy zawsze chętnie służą Państwu swoją radą i pomocą.

Firma remontowo - budowlana "Krzyżak"

Kompleksowe i wszechstronne
usługi remontowe
 • Dane kontaktowe:

  Paweł Krzyżanowski
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  tel. +48 695 868 201

Copyright © 2022 www.remonty-szczecin.eu Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.