• Remonty Szczecin

  Prace wyburzeniowe

  Szybkie, skuteczne i bezpieczne rozbiórki i wyburzenia
 • Remonty Szczecin

Prace wyburzeniowe

Firma remontowo - budowlana "Krzyżak" w Szczecinie specjalizuje się w przeprowadzaniu kompleksowych i wszechstronnych remontów mieszkań w Szczecinie. Podejmujemy się wszelkich prac remontowych, wykończeniowych oraz malarskich.

Prace rozbiórkowe i wyburzeniowe

Prace budowlane, remonty, oraz przebudowa istniejących obiektów budowlanych często wiążą się z przymusem rozbiórki bądź też wyburzenia części budowli lub nawet całości konstrukcji. Dlatego też firma remontowo-budowlana „Krzyżak” w ramach swojej oferty wykonuje prace rozbiórkowe i wyburzeniowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobytemu na budowach zarówno w kraju jak i zagranicą , posiadaniu odpowiedniej bazy sprzętowej i wysoko wykwalifikowanej kadrze pracowników możemy podjąć się nawet najbardziej skomplikowanych prac rozbiórkowych i wyburzeniowych na terenie całego kraju. Nasze prace przeprowadzamy zgodnie z przepisami prawa budowlanego i przepisami BHP.

Zarówno zakres jaki i sposób wykonania prac rozbiórkowych oraz wyburzeniowych musi być wyszczególniony  w projekcie budowlanym przebudowywanej konstrukcji, do rozpoczęcia prac rozbiórkowych wymagane jest uzyskanie pozwolenia na przebudowę bądź rozbiórkę – w przeciwnym razie stanowić będą one samowolę budowlaną i będą karane grzywną nałożoną przez Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego.

Remonty Szczecin
- skuteczne i szybkie

Solidne prace budowlane, wykończeniowe oraz dekoracyjne

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

DBAMY O JAKOŚĆ
Firma remontowo-budowlana "Krzyżak" dokłada wszelkich starań, by jakość oferowanych prez nas usług remontowych, budowlanych, elektroinstalacyjnych i wykończeniowych zawsze była na najwyższym poziomie. Naszą ofertę zawsze dostosowujemy do potrzeb inwestorów, czego efektem jest zadowolenie Klientów, co potwierdzają liczne listy referencyjne i rekomendacje. Szczycimy się tym, że nasza działalność cieszy się Państwa zaufaniem.
CIESZYMY SIĘ DOBRĄ OPINIĄ KLIENTÓW
Opinie naszych Klientów są najlepszą wizytówką firmy remontowo-budowlanej "Krzyżak". Najwyższa jakość usług, dotrzymywanie terminów realizacji, solidność i rzetelność wykonywanych przez nas prac i usług oraz przystępne ceny to nasze priorytety. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i z najwyższą starannością niezależnie od tego czy inwestorem jest klient indywidualny, spółdzielnia lub wspólnota mieszkaniowa, instytucja publiczna czy też przedsiębiorstwo prowadzące działalność gospodarczą.
POSIADAMY SPORE DOŚWIADCZENIE
Renoma naszej firmy poparta jest wieloletnią praktyką na rynku krajowym jak i zagranicą oraz doświadczonym zespołem pracowników z wysokimi kwalifikacjami, którzy zawsze chętnie służą Państwu swoją radą i pomocą.

Firma remontowo - budowlana "Krzyżak"

Kompleksowe i wszechstronne
usługi remontowe
 • Dane kontaktowe:

  Paweł Krzyżanowski
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  tel. +48 695 868 201

Copyright © 2022 www.remonty-szczecin.eu Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.