• Montaż paneli podłogowych Szczecin

  Montaż paneli podłogowych

  Staranne i szybkie układanie paneli podłogowych
 • Montaż paneli podłogowych Szczecin

Panele podłogowe

Firma remontowo - budowlana "Krzyżak" w Szczecinie specjalizuje się w przeprowadzaniu kompleksowych i wszechstronnych remontów mieszkań w Szczecinie. Podejmujemy się wszelkich prac remontowych, wykończeniowych oraz malarskich.

Panele podłogowe i ścienne

Jeżeli myślą Państwo o położeniu paneli podłogowych lub ściennych nasza ekipa w sposób prawidłowy i także szybko wykonają montaż. Powtarzamy, tylko profesjonalnie wykonany montaż gwarantuje jakość, oraz wygląd przez wiele długich lat. Pamiętajmy też o odpowiednim przygotowaniu podłoża. Powinno byc dokładnie oczyszczone, suche, i stabilne. Samo położenie paneli to jeszcze nie koniec. Istotne jest zapewnienie parkietowi należytej pielęgnacji, alby jak najdłużej mogły cieszyć swoim wyglądem, oraz zachować doskonały stan techniczny.

Montaż listew przypodłogowych

Kiedy już parkiet został położony, przychodzi pora na montaż listew przypodłogowych. Nie należy jednak bagatelizować wagi tej czynności. Praca powinna zostać przeprowadzona rzetelnie i starannie. Takie podejście przyświeca ekipie remontowo - budowlanej firmy "Krzyżak". Przez lata działalności na rynku, położyliśmy juz wiele podłóg, paneli oraz listew. Wszystkie zachowały dobry stan techniczny, a nasi klienci obdarzyli nas zaufaniem, którego nie nadużyliśmy.  

Remonty Szczecin
- skuteczne i szybkie

Solidne prace budowlane, wykończeniowe oraz dekoracyjne

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

DBAMY O JAKOŚĆ
Firma remontowo-budowlana "Krzyżak" dokłada wszelkich starań, by jakość oferowanych prez nas usług remontowych, budowlanych, elektroinstalacyjnych i wykończeniowych zawsze była na najwyższym poziomie. Naszą ofertę zawsze dostosowujemy do potrzeb inwestorów, czego efektem jest zadowolenie Klientów, co potwierdzają liczne listy referencyjne i rekomendacje. Szczycimy się tym, że nasza działalność cieszy się Państwa zaufaniem.
CIESZYMY SIĘ DOBRĄ OPINIĄ KLIENTÓW
Opinie naszych Klientów są najlepszą wizytówką firmy remontowo-budowlanej "Krzyżak". Najwyższa jakość usług, dotrzymywanie terminów realizacji, solidność i rzetelność wykonywanych przez nas prac i usług oraz przystępne ceny to nasze priorytety. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i z najwyższą starannością niezależnie od tego czy inwestorem jest klient indywidualny, spółdzielnia lub wspólnota mieszkaniowa, instytucja publiczna czy też przedsiębiorstwo prowadzące działalność gospodarczą.
POSIADAMY SPORE DOŚWIADCZENIE
Renoma naszej firmy poparta jest wieloletnią praktyką na rynku krajowym jak i zagranicą oraz doświadczonym zespołem pracowników z wysokimi kwalifikacjami, którzy zawsze chętnie służą Państwu swoją radą i pomocą.

Firma remontowo - budowlana "Krzyżak"

Kompleksowe i wszechstronne
usługi remontowe
 • Dane kontaktowe:

  Paweł Krzyżanowski
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  tel. +48 695 868 201

Copyright © 2022 www.remonty-szczecin.eu Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.