• Remonty Szczecin

  Inne struktury

  Polecamy wiele różnorodnych rozwiązań dekoracyjnych
 • Remonty Szczecin

Inne struktury

Firma remontowo - budowlana "Krzyżak" w Szczecinie specjalizuje się w przeprowadzaniu kompleksowych i wszechstronnych remontów mieszkań w Szczecinie. Podejmujemy się wszelkich prac remontowych, wykończeniowych oraz malarskich.

Pozostałe prace dekoracyjne wnętrz

W ramach naszych usług oferujemy także wykonanie innych prac dekoracyjnych, z użyciem różnorodnych technologii i materiałów wykończeniowych. Jedną z nich jest wykonywanie dekoracji i wykańczanie ścian poprzez nadawanie im odpowiednich faktur i szablonów – stanowią one alternatywne rozwiązanie dla gładkich ścian. Mają szerokie zastosowanie dekoracyjne. Przykładowym pomysłem na ożywienie wnętrza może być użycie masy szpachlowej, mieszanek wapiennych lub farb strukturalnych.

Dowolnie kształtowane faktury na ścianach

Stosując tego typu materiały jesteśmy w stanie uzyskać niemal każdą fakturę. Pozwala to na osiągnięcie dowolnego efektu wizualnego. Ściany pokryte takimi strukturami posiadają kilka atutów, które należy w tym miejscu przywołać. Stanowią trwałą ozdobę odporną na zniszczenia, maskują nierówności na ścianach, są łatwe do utrzymania czystości oraz stanowią oryginalną ozdobę.

Remonty Szczecin
- skuteczne i szybkie

Solidne prace budowlane, wykończeniowe oraz dekoracyjne

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

DBAMY O JAKOŚĆ
Firma remontowo-budowlana "Krzyżak" dokłada wszelkich starań, by jakość oferowanych prez nas usług remontowych, budowlanych, elektroinstalacyjnych i wykończeniowych zawsze była na najwyższym poziomie. Naszą ofertę zawsze dostosowujemy do potrzeb inwestorów, czego efektem jest zadowolenie Klientów, co potwierdzają liczne listy referencyjne i rekomendacje. Szczycimy się tym, że nasza działalność cieszy się Państwa zaufaniem.
CIESZYMY SIĘ DOBRĄ OPINIĄ KLIENTÓW
Opinie naszych Klientów są najlepszą wizytówką firmy remontowo-budowlanej "Krzyżak". Najwyższa jakość usług, dotrzymywanie terminów realizacji, solidność i rzetelność wykonywanych przez nas prac i usług oraz przystępne ceny to nasze priorytety. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i z najwyższą starannością niezależnie od tego czy inwestorem jest klient indywidualny, spółdzielnia lub wspólnota mieszkaniowa, instytucja publiczna czy też przedsiębiorstwo prowadzące działalność gospodarczą.
POSIADAMY SPORE DOŚWIADCZENIE
Renoma naszej firmy poparta jest wieloletnią praktyką na rynku krajowym jak i zagranicą oraz doświadczonym zespołem pracowników z wysokimi kwalifikacjami, którzy zawsze chętnie służą Państwu swoją radą i pomocą.

Firma remontowo - budowlana "Krzyżak"

Kompleksowe i wszechstronne
usługi remontowe
 • Dane kontaktowe:

  Paweł Krzyżanowski
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  tel. +48 695 868 201

Copyright © 2022 www.remonty-szczecin.eu Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.