• Remonty Szczecin

  Wykonywanie hydroizolacji

  Oferujemy nowoczesne sposoby zabezpieczenia przed wodą
 • Remonty Szczecin

Wykonywanie hydroizolacji

Firma remontowo - budowlana "Krzyżak" w Szczecinie specjalizuje się w przeprowadzaniu kompleksowych i wszechstronnych remontów mieszkań w Szczecinie. Podejmujemy się wszelkich prac remontowych, wykończeniowych oraz malarskich.

Zabezpieczenie budynków i pomieszczeń przed wodą i wilgocią

Firma remontowo-budowlana „Krzyżak” poleca szeroki wybór usług w zakresie wykonywania zabezpieczeń przed wpływem wody i wilgoci zarówno całych budowli, poszczególnych elementów budynku jak i wybranych pomieszczeń. Swe usługi szczególnie polecamy w przypadku obiektów i pomieszczeń narażonych na działanie wody i wilgoci: takich jak kuchnie, łazienki, dachy, balkony, piwnice. Dokonany przez naszych fachowców właściwy wybór i zastosowanie nowoczesnych technologii oraz materiałów izolacyjnych – do wyboru mamy: powłoki z emulsji, lepiki, papy, powłoki z masy asfaltowej lub żywic syntetycznych, wykonanie drenów i odpływów wody, izolacje podpłytkowe z płynnej folii PCV, powłoki z folii PCV, fugi wodoodporne, membrany samoprzylepne, zaprawy i masy uszczelniające, blachy izolacyjne – pozwoli wyeliminować bądź też znacząco zredukować ryzyko szkód budowlanych wynikających z zalania bądź pojawienia się wody oraz z działania wilgoci (grzyb, pleśń).

Izolacje wodochronne i wilgociochronne

W ramach środków ochrony przeciwwodnej i przeciwwilgociowej budowli możemy wyróżnić:

 • Izolacje dachów i pokryć dachowych - przed opadami atmosferycznymi i wilgocią, poprzez zastosowanie powłok na istniejące pokrycia dachowe, pap dachowych, gontów bitumicznych

 • Izolacje przeciwwilgociowe - ochrona budowli  posadowionych na gruncie przepuszczalnym powyżej poziomu wód gruntowych przed wodą przenikającą przez grunt np. żwir, piaski

 • Izolacje przeciwwodne - ochrona przed przedostawaniem się wody do piwnic i obiektów budowlanych położonych poniżej poziomu wód gruntowych, zagrożonych okresowym podnoszeniem się wody gruntowej lub wodą zalegającą w pobliżu budowli

 • Izolacje parochronne (paroizolacje) - zabezpieczenia przed przenikaniem pary wodnej, wykonuje się je jako przekładki z specjalnej folii izolacyjnej lub papy umocowanej „na sucho”

 • Izolacje pomieszczeń - zabezpieczenie przed wodą i wpływem wilgoci pomieszczeń wewnętrznych, szczególnie narażonych na zwiększone ryzyko zalania wodą, takich jak kuchnie – zarówno domowe jak restauracyjne, łazienki, oraz tzw. pomieszczenia mokre w warsztatach i fabrykach charakteryzujące się mokrymi procesami produkcyjnymi lub też wymagające częstego mycia i polewania wodą

Remonty Szczecin
- skuteczne i szybkie

Solidne prace budowlane, wykończeniowe oraz dekoracyjne

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

DBAMY O JAKOŚĆ
Firma remontowo-budowlana "Krzyżak" dokłada wszelkich starań, by jakość oferowanych prez nas usług remontowych, budowlanych, elektroinstalacyjnych i wykończeniowych zawsze była na najwyższym poziomie. Naszą ofertę zawsze dostosowujemy do potrzeb inwestorów, czego efektem jest zadowolenie Klientów, co potwierdzają liczne listy referencyjne i rekomendacje. Szczycimy się tym, że nasza działalność cieszy się Państwa zaufaniem.
CIESZYMY SIĘ DOBRĄ OPINIĄ KLIENTÓW
Opinie naszych Klientów są najlepszą wizytówką firmy remontowo-budowlanej "Krzyżak". Najwyższa jakość usług, dotrzymywanie terminów realizacji, solidność i rzetelność wykonywanych przez nas prac i usług oraz przystępne ceny to nasze priorytety. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i z najwyższą starannością niezależnie od tego czy inwestorem jest klient indywidualny, spółdzielnia lub wspólnota mieszkaniowa, instytucja publiczna czy też przedsiębiorstwo prowadzące działalność gospodarczą.
POSIADAMY SPORE DOŚWIADCZENIE
Renoma naszej firmy poparta jest wieloletnią praktyką na rynku krajowym jak i zagranicą oraz doświadczonym zespołem pracowników z wysokimi kwalifikacjami, którzy zawsze chętnie służą Państwu swoją radą i pomocą.

Firma remontowo - budowlana "Krzyżak"

Kompleksowe i wszechstronne
usługi remontowe
 • Dane kontaktowe:

  Paweł Krzyżanowski
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  tel. +48 695 868 201

Copyright © 2022 www.remonty-szczecin.eu Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.