• malowanie Szczecin

  Prace malarskie

  Oferujemy wysokiej klasy malowanie ścian i sufitów
 • malowanie Szczecin

Prace malarskie

Firma remontowo - budowlana "Krzyżak" w Szczecinie specjalizuje się w przeprowadzaniu kompleksowych i wszechstronnych remontów mieszkań w Szczecinie. Podejmujemy się wszelkich prac remontowych, wykończeniowych oraz malarskich.

Podejmiemy się malowania każdej powierzchni

Firma remontowo - budowlana 'Krzyżak" zajmuje się pracami malarskimi. Pokryjemy farbą każdą powierzchnię, jaką sobie zażyczą nasi klienci. Posiadamy doświadczenie zawodowe, które zdobyliśmy poprzez wieloletnią praktykę. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem. Nasza firma prowadzi prace malarskie w zakresie:

 • Malowania - ścian i sufitów wewnątrz jak i na zewnątrz

 • Malowania - okien, drzwi, futryn

 • Malowania - grzejników

 • Gruntowania

 • Akrylowania

Zależy nam na satysfakcji klientów

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie klientów. Rzutuje ono na naszą reputację na rynku. Możemy poszczycić się gronem klientów, którzy dobrze wspominają współpracę z naszą firmą, a nasza praca codziennie cieszy ich oczy.

Remonty Szczecin
- skuteczne i szybkie

Solidne prace budowlane, wykończeniowe oraz dekoracyjne

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

DBAMY O JAKOŚĆ
Firma remontowo-budowlana "Krzyżak" dokłada wszelkich starań, by jakość oferowanych prez nas usług remontowych, budowlanych, elektroinstalacyjnych i wykończeniowych zawsze była na najwyższym poziomie. Naszą ofertę zawsze dostosowujemy do potrzeb inwestorów, czego efektem jest zadowolenie Klientów, co potwierdzają liczne listy referencyjne i rekomendacje. Szczycimy się tym, że nasza działalność cieszy się Państwa zaufaniem.
CIESZYMY SIĘ DOBRĄ OPINIĄ KLIENTÓW
Opinie naszych Klientów są najlepszą wizytówką firmy remontowo-budowlanej "Krzyżak". Najwyższa jakość usług, dotrzymywanie terminów realizacji, solidność i rzetelność wykonywanych przez nas prac i usług oraz przystępne ceny to nasze priorytety. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i z najwyższą starannością niezależnie od tego czy inwestorem jest klient indywidualny, spółdzielnia lub wspólnota mieszkaniowa, instytucja publiczna czy też przedsiębiorstwo prowadzące działalność gospodarczą.
POSIADAMY SPORE DOŚWIADCZENIE
Renoma naszej firmy poparta jest wieloletnią praktyką na rynku krajowym jak i zagranicą oraz doświadczonym zespołem pracowników z wysokimi kwalifikacjami, którzy zawsze chętnie służą Państwu swoją radą i pomocą.

Firma remontowo - budowlana "Krzyżak"

Kompleksowe i wszechstronne
usługi remontowe
 • Dane kontaktowe:

  Paweł Krzyżanowski
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  tel. +48 695 868 201

Copyright © 2022 www.remonty-szczecin.eu Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.