• instalacje wodno kanalizacyjne Szczecin

  Instalacje wod - kan

  Oferujemy wykonanie instalacji wodnych oraz biały montaż
 • instalacje wodno kanalizacyjne Szczecin

Instalacje wodno - kanalizacyjne

Firma remontowo - budowlana "Krzyżak" w Szczecinie specjalizuje się w przeprowadzaniu kompleksowych i wszechstronnych remontów mieszkań w Szczecinie. Podejmujemy się wszelkich prac remontowych, wykończeniowych oraz malarskich.

Instalacje wodne

Instalacja wodna lub wodociągowa jest to układ połączonych ze sobą przewodów, armatury i urządzeń. Wykonuje je się po to, aby zapewnić budynkowi ciepłą, oraz zimną wodę. Musi ona także spełniać odpowiednie normy, aby mogła być spożywana przez ludzi. Firma remontowo - budowlana "Krzyżak" posiada doświadczenie w montażu instalacji wodnych i chętnie wykona tego typu zlecenia dla klientów w Szczecinie.

Instalacje kanalizacyjne

Na instalację kanalizacyjną składa się system rur, koryt, kolektorów, który służy do odprowadzania ścieków sanitarnych. Jest to tzw. kanalizacja sanitarna. Istnieje także kanalizacja deszczowa, oraz sanitarna i deszczowa (ogólnospływowa). Kanalizacja może być zarówno wewnętrzna jak i zewnętrzna. Wszystkimi z wyżej wymienionych zajmuje się firma remontowo - budowlana "Krzyżak" ze Szczecina.

Biały montaż (armatura)

Pod nazwą biały montaż, kryje się inaczej instalacja w domu lub mieszkaniu urządzeń sanitarnych. Zaliczają się do tej grupy wszystkie obiekty wykonane z ceramiki pokrytej szkliwem. Mogą to być: wanny, sedesy, bidety, kabiny prysznicowe i umywalki. Urządzenia te są niezbędne w każdym domostwie, a ich montaż najlepiej powierzyć specjalistom z branży remontowo - budowlanej. Nasz firma poleca się do tego typu zleceń.

Remonty Szczecin
- skuteczne i szybkie

Solidne prace budowlane, wykończeniowe oraz dekoracyjne

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

DBAMY O JAKOŚĆ
Firma remontowo-budowlana "Krzyżak" dokłada wszelkich starań, by jakość oferowanych prez nas usług remontowych, budowlanych, elektroinstalacyjnych i wykończeniowych zawsze była na najwyższym poziomie. Naszą ofertę zawsze dostosowujemy do potrzeb inwestorów, czego efektem jest zadowolenie Klientów, co potwierdzają liczne listy referencyjne i rekomendacje. Szczycimy się tym, że nasza działalność cieszy się Państwa zaufaniem.
CIESZYMY SIĘ DOBRĄ OPINIĄ KLIENTÓW
Opinie naszych Klientów są najlepszą wizytówką firmy remontowo-budowlanej "Krzyżak". Najwyższa jakość usług, dotrzymywanie terminów realizacji, solidność i rzetelność wykonywanych przez nas prac i usług oraz przystępne ceny to nasze priorytety. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i z najwyższą starannością niezależnie od tego czy inwestorem jest klient indywidualny, spółdzielnia lub wspólnota mieszkaniowa, instytucja publiczna czy też przedsiębiorstwo prowadzące działalność gospodarczą.
POSIADAMY SPORE DOŚWIADCZENIE
Renoma naszej firmy poparta jest wieloletnią praktyką na rynku krajowym jak i zagranicą oraz doświadczonym zespołem pracowników z wysokimi kwalifikacjami, którzy zawsze chętnie służą Państwu swoją radą i pomocą.

Firma remontowo - budowlana "Krzyżak"

Kompleksowe i wszechstronne
usługi remontowe
 • Dane kontaktowe:

  Paweł Krzyżanowski
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  tel. +48 695 868 201

Copyright © 2022 www.remonty-szczecin.eu Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.