• Remonty Szczecin

  Glinki weneckie

  Estetyczne rozwiązanie ozdobne na ściany
 • Remonty Szczecin

Glinki weneckie

Firma remontowo - budowlana "Krzyżak" w Szczecinie specjalizuje się w przeprowadzaniu kompleksowych i wszechstronnych remontów mieszkań w Szczecinie. Podejmujemy się wszelkich prac remontowych, wykończeniowych oraz malarskich.

Nietypowy efekt dekoracyjny przetartego tynku

Przyczepa reklamowa to jedna z najpopularniejszych form reklamy zewnętrznej (outdoorowej), która stanowi najbardziej dynamicznie rozwijający się segment rynku mediowego. Dzięki niej Twoja firma nie tylko zaistnieje w umyslach wielu odbiorców, ale zwiększy także rozpoznawalność Twojego biznesu na rynku. Reklama mobilna jest efektywną formą różnego rodzaju imprez masowych, nowo otwartych sklepów, a także promocji nowych produktów. Mobil daje stuprocentową gwarancję zwrócenia uwagi grupy docelowej, bo znajduje się tam gdzie potencjalny Klient. W ramach naszych usług oferujemy różne opcje i pakiety reklamy mobilnej.

Szeroki wybór barwników

Oferowaną przez naszą firmę usługę pokrywania ścian i powierzchni  wewnętrznych glinka wenecką polecamy szczególnie osobom poszukującym  nietypowych sposobów malowania ścian i powierzchni mieszkalnych, dających w rezultacie wspaniałe efekty dekoracyjne wewnątrz pomieszczeń. W naszej ofercie zapewniamy też możliwość szerokiego wyboru pigmentów barwiących do glinki weneckiej, które zastosowane wraz z farbą strukturalną dają bardzo duże możliwości uzyskania różnorodnych interesujących barw i odcieni.

Remonty Szczecin
- skuteczne i szybkie

Solidne prace budowlane, wykończeniowe oraz dekoracyjne

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

DBAMY O JAKOŚĆ
Firma remontowo-budowlana "Krzyżak" dokłada wszelkich starań, by jakość oferowanych prez nas usług remontowych, budowlanych, elektroinstalacyjnych i wykończeniowych zawsze była na najwyższym poziomie. Naszą ofertę zawsze dostosowujemy do potrzeb inwestorów, czego efektem jest zadowolenie Klientów, co potwierdzają liczne listy referencyjne i rekomendacje. Szczycimy się tym, że nasza działalność cieszy się Państwa zaufaniem.
CIESZYMY SIĘ DOBRĄ OPINIĄ KLIENTÓW
Opinie naszych Klientów są najlepszą wizytówką firmy remontowo-budowlanej "Krzyżak". Najwyższa jakość usług, dotrzymywanie terminów realizacji, solidność i rzetelność wykonywanych przez nas prac i usług oraz przystępne ceny to nasze priorytety. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i z najwyższą starannością niezależnie od tego czy inwestorem jest klient indywidualny, spółdzielnia lub wspólnota mieszkaniowa, instytucja publiczna czy też przedsiębiorstwo prowadzące działalność gospodarczą.
POSIADAMY SPORE DOŚWIADCZENIE
Renoma naszej firmy poparta jest wieloletnią praktyką na rynku krajowym jak i zagranicą oraz doświadczonym zespołem pracowników z wysokimi kwalifikacjami, którzy zawsze chętnie służą Państwu swoją radą i pomocą.

Firma remontowo - budowlana "Krzyżak"

Kompleksowe i wszechstronne
usługi remontowe
 • Dane kontaktowe:

  Paweł Krzyżanowski
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  tel. +48 695 868 201

Copyright © 2022 www.remonty-szczecin.eu Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.