• Remonty Szczecin

  Stiuki

  Stiuki - atrakcyjne rozwiązanie zdobienia ścian
 • Remonty Szczecin

Stiuki

Firma remontowo - budowlana "Krzyżak" w Szczecinie specjalizuje się w przeprowadzaniu kompleksowych i wszechstronnych remontów mieszkań w Szczecinie. Podejmujemy się wszelkich prac remontowych, wykończeniowych oraz malarskich.

Stiuki zastępują naturalne kamienie

Stiuki - kolejny ze stosowanych przez naszą firmę materiałów zdobniczych. Znany jako tynk szlachetny, który stanowi mieszanina gipsu, wapienia i drobnego piasku lub pyłu marmurowego. Przeznaczony jest do cienkowarstwowego nakładania na tynk, płyty gipsowe, beton oraz na inne podłoża we wnętrzach pomieszczeń, po ich uprzednim przygotowaniu i oczyszczeniu. Wyróżnia się łatwością formowania oraz szybkością twardnienia. Bardzo często zostaje barwiony na wiele różnych kolorów. Następnie nakłada się go na podłoże (ściany i elementy architektoniczne). Kiedy już wyschnie, zostaje gładzony i polerowany. Najczęsciej występuje we wnętrzach budowli.

Stiuki czyli realizacja marzeń o współczesnym wnętrzu

Jeśli chcecie Państwo uzyskać wyjątkowy efekt dekoracyjny, imitujący płyty marmurowe to najlepszym rozwiązaniem jest wybór stiuku. Położony na ścianę przypomina wielką płytę marmuru. Kolejnym atutem zastosowania tego materiału dekoracyjnego jest łatwość i wygoda utrzymania go w czystości. Stiuk wenecki występuje w wielu różnych odcieniach. Jest szeroko dostępny w sklepach. Firma "Krzyżak" chętnie położy stiuk wenecki na dowolnej płaszczyźnie w wybranym przez Państwa miejscu.

Remonty Szczecin
- skuteczne i szybkie

Solidne prace budowlane, wykończeniowe oraz dekoracyjne

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

DBAMY O JAKOŚĆ
Firma remontowo-budowlana "Krzyżak" dokłada wszelkich starań, by jakość oferowanych prez nas usług remontowych, budowlanych, elektroinstalacyjnych i wykończeniowych zawsze była na najwyższym poziomie. Naszą ofertę zawsze dostosowujemy do potrzeb inwestorów, czego efektem jest zadowolenie Klientów, co potwierdzają liczne listy referencyjne i rekomendacje. Szczycimy się tym, że nasza działalność cieszy się Państwa zaufaniem.
CIESZYMY SIĘ DOBRĄ OPINIĄ KLIENTÓW
Opinie naszych Klientów są najlepszą wizytówką firmy remontowo-budowlanej "Krzyżak". Najwyższa jakość usług, dotrzymywanie terminów realizacji, solidność i rzetelność wykonywanych przez nas prac i usług oraz przystępne ceny to nasze priorytety. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i z najwyższą starannością niezależnie od tego czy inwestorem jest klient indywidualny, spółdzielnia lub wspólnota mieszkaniowa, instytucja publiczna czy też przedsiębiorstwo prowadzące działalność gospodarczą.
POSIADAMY SPORE DOŚWIADCZENIE
Renoma naszej firmy poparta jest wieloletnią praktyką na rynku krajowym jak i zagranicą oraz doświadczonym zespołem pracowników z wysokimi kwalifikacjami, którzy zawsze chętnie służą Państwu swoją radą i pomocą.

Firma remontowo - budowlana "Krzyżak"

Kompleksowe i wszechstronne
usługi remontowe
 • Dane kontaktowe:

  Paweł Krzyżanowski
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  tel. +48 695 868 201

Copyright © 2022 www.remonty-szczecin.eu Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.