• Remonty Szczecin

  Montaż ogrodzeń

  Montujemy ogrodzenia różnego rodzaju - szybko i solidnie
 • Remonty Szczecin

Montaż ogrodzeń

Firma remontowo - budowlana "Krzyżak" w Szczecinie specjalizuje się w przeprowadzaniu kompleksowych i wszechstronnych remontów mieszkań w Szczecinie. Podejmujemy się wszelkich prac remontowych, wykończeniowych oraz malarskich.

Solidne i estetyczne ogrodzenia

Firma remontowo-budowlana „Krzyżak” oferuje swoim Klientom profesjonalne usługi w zakresie aranżacji, przygotowania terenu oraz samego montażu ogrodzeń. Zapewniamy wszelką pomoc przy pomiarach terenu przeznaczonego pod ogrodzenie oraz doradzimy przy  wyborze najlepszego rozwiązania, co pozwoli osiągnąć Państwu optymalny efekt zarówno dekoracyjny jaki funkcjonalny. Każde zlecenie traktujemy w sposób indywidualny, a prace przez nas wykonywane cechuje najwyższa jakość, dotrzymywanie terminów realizacji, oraz użycie wysokiej jakości materiałów budowlanych

Szybki i skuteczny montaż ogrodzeń

Nasza oferta obejmuje montaż różnorodnych systemów ogrodzeń, między innymi:

 • betonowych

 • z paneli metalowych

 • drewniano-betonowych

 • wykonanych z siatek ogrodzeniowych

 • wykonanych z bloczków kamiennych łupanych, cegieł, pustaków łupanych

Remonty Szczecin
- skuteczne i szybkie

Solidne prace budowlane, wykończeniowe oraz dekoracyjne

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

DBAMY O JAKOŚĆ
Firma remontowo-budowlana "Krzyżak" dokłada wszelkich starań, by jakość oferowanych prez nas usług remontowych, budowlanych, elektroinstalacyjnych i wykończeniowych zawsze była na najwyższym poziomie. Naszą ofertę zawsze dostosowujemy do potrzeb inwestorów, czego efektem jest zadowolenie Klientów, co potwierdzają liczne listy referencyjne i rekomendacje. Szczycimy się tym, że nasza działalność cieszy się Państwa zaufaniem.
CIESZYMY SIĘ DOBRĄ OPINIĄ KLIENTÓW
Opinie naszych Klientów są najlepszą wizytówką firmy remontowo-budowlanej "Krzyżak". Najwyższa jakość usług, dotrzymywanie terminów realizacji, solidność i rzetelność wykonywanych przez nas prac i usług oraz przystępne ceny to nasze priorytety. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i z najwyższą starannością niezależnie od tego czy inwestorem jest klient indywidualny, spółdzielnia lub wspólnota mieszkaniowa, instytucja publiczna czy też przedsiębiorstwo prowadzące działalność gospodarczą.
POSIADAMY SPORE DOŚWIADCZENIE
Renoma naszej firmy poparta jest wieloletnią praktyką na rynku krajowym jak i zagranicą oraz doświadczonym zespołem pracowników z wysokimi kwalifikacjami, którzy zawsze chętnie służą Państwu swoją radą i pomocą.

Firma remontowo - budowlana "Krzyżak"

Kompleksowe i wszechstronne
usługi remontowe
 • Dane kontaktowe:

  Paweł Krzyżanowski
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  tel. +48 695 868 201

Copyright © 2022 www.remonty-szczecin.eu Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.