• Remonty Szczecin

  Beton architektoniczny

  Polecamy zastosowanie dekoracyjne betonu
 • Remonty Szczecin

Beton architektoniczny

Firma remontowo - budowlana "Krzyżak" w Szczecinie specjalizuje się w przeprowadzaniu kompleksowych i wszechstronnych remontów mieszkań w Szczecinie. Podejmujemy się wszelkich prac remontowych, wykończeniowych oraz malarskich.

Beton architektoniczny - coraz popularniejszy materiał wykończeniowy

Coraz większą popularność jako materiał wykończeniowy, w tym także w budownictwie jednorodzinnym  i do aranżacji wnętrz, zyskuje beton architektoniczny. Jego surowa faktura stanowi atrakcyjną alternatywę dla wyboru innych materiałów wykończeniowych, a jednolita struktura pozwala na osiąganie idealnie gładkich powierzchni.

Nowoczesna aranżacja wnętrz

Betonem architektonicznym nazywamy płytki z betonu drobnoziarnistego, wzmocnionego włóknem szklanym, charakteryzujące się wysoką wytrzymałością i odpornością na wpływ warunków atmosferycznych. Dzięki tym właściwościom elementy wykonane z betonu architektonicznego mogą być znacznie cieńsze (grubość płytki już od 1,5 cm), niż te wykonane ze standardowych materiałów wykończeniowych, co czyni je idealnym materiałem do tworzenia detali architektonicznych. Płytki z betonu architektonicznego znajdują zastosowanie przede wszystkim w nowoczesnej aranżacji wnętrz mieszkalnych oraz w obiektach komercyjnych i publicznych jako okładziny ścian zewnętrznych i wewnętrznych, okładziny elewacji i fasad, a także jako płyty podłogowe.

Remonty Szczecin
- skuteczne i szybkie

Solidne prace budowlane, wykończeniowe oraz dekoracyjne

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

DBAMY O JAKOŚĆ
Firma remontowo-budowlana "Krzyżak" dokłada wszelkich starań, by jakość oferowanych prez nas usług remontowych, budowlanych, elektroinstalacyjnych i wykończeniowych zawsze była na najwyższym poziomie. Naszą ofertę zawsze dostosowujemy do potrzeb inwestorów, czego efektem jest zadowolenie Klientów, co potwierdzają liczne listy referencyjne i rekomendacje. Szczycimy się tym, że nasza działalność cieszy się Państwa zaufaniem.
CIESZYMY SIĘ DOBRĄ OPINIĄ KLIENTÓW
Opinie naszych Klientów są najlepszą wizytówką firmy remontowo-budowlanej "Krzyżak". Najwyższa jakość usług, dotrzymywanie terminów realizacji, solidność i rzetelność wykonywanych przez nas prac i usług oraz przystępne ceny to nasze priorytety. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i z najwyższą starannością niezależnie od tego czy inwestorem jest klient indywidualny, spółdzielnia lub wspólnota mieszkaniowa, instytucja publiczna czy też przedsiębiorstwo prowadzące działalność gospodarczą.
POSIADAMY SPORE DOŚWIADCZENIE
Renoma naszej firmy poparta jest wieloletnią praktyką na rynku krajowym jak i zagranicą oraz doświadczonym zespołem pracowników z wysokimi kwalifikacjami, którzy zawsze chętnie służą Państwu swoją radą i pomocą.

Firma remontowo - budowlana "Krzyżak"

Kompleksowe i wszechstronne
usługi remontowe
 • Dane kontaktowe:

  Paweł Krzyżanowski
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  tel. +48 695 868 201

Copyright © 2022 www.remonty-szczecin.eu Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.