• Montaż płyt g - k

    Zajmujemy się montażem płyt gipsowo - kartonowych

Montaż płyt g - k

Firma remontowo - budowlana "Krzyżak" w Szczecinie specjalizuje się w przeprowadzaniu kompleksowych i wszechstronnych remontów mieszkań w Szczecinie. Podejmujemy się wszelkich prac remontowych, wykończeniowych oraz malarskich.

Montaż płyt gipsowo - kartonowych

Płyty gipsowo - kartonowe, znane także jako regipsy to bardzo często stosowany, uznany materiał budowlany. Występuje w postaci arkuszy składających się z gipsu, dodatkowo zabezpieczonego tekturą. Regipsy można znaleźć w różnych wymiarach, zależnych od charakteru pracy, do której mają zostać użyte. Można je także docinać do pożądanego wymiaru przy pomocy specjalistycznych noży. Tak dobraną płytę przyklejamy gipsem do ściany. Cały proces montażu regipsów nasza ekipa zna od podszewki i chętnie go dla Państwa wykona.

Montaż ścianek działowych z wygłuszaniem lub bez

Montaż ścianek działowych, podobnie jak i inne prace remontowo - budowlane najlepiej jest zlecić profesjonalnej ekipie. Ustawienie ścianki samo w sobie nie jest trudne, wymaga jednak przestrzegania kilku zasad. Niezastosowanie się do nich może spowodować iż cała konstrukcja okaże się wadliwa. Jeśli jednak zależy Państwu na np. podzieleniu pomieszczenia na dwa, lub więcej mniejszych, to trafiliście pdo właściwy adres. Zależnie czy potrzeba wygładzania czy nie, nasza firma remontowo - budowlana "Krzyżak" zrealizowała już wiele takich zleceń. Teraz może wykonać je właśnie dla Was.

Montaż sufitów podwieszanych

Sufity podwieszane wykonane z płyt gipsowo - kartonowych stają się coraz bardziej popularne. Dotyczy to nie tylko mieszkań prywatnych, lecz także i budownictwa kubaturowego. Pozwalają one w dowolny sposób zagospodarować przestrzeń. Ich kolejnym atutem jest stosunkowa szybkość instalacji. Nie należy jednak zapominać o tym, iż nawet z pozoru łatwa praca wykonana przez laika może okazać się wadliwa. Nasza firma "Krzyżak" wie jak unikać kilku podstawowych błędów i zapewnić bezpieczny montaż. Nie pozwolimy, aby źle zamontowany sufit spadł Państwu na głowę.

Montaż kowerów, zabudów różnego rodzaju z płyt G - K

Firma "Krzyżak" w swoim bogatym katalogu usług związanych z branżą remontowo - budowlaną umieściła montaż kowerów i zabudów różnego rodzaju z płyt G - K. Jeśli potrzeba np. zabudować rury w łazience to polecamy się do wynajęcia.

Remonty Szczecin
- skuteczne i szybkie

Solidne prace budowlane, wykończeniowe oraz dekoracyjne

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

DBAMY O JAKOŚĆ
Firma remontowo-budowlana "Krzyżak" dokłada wszelkich starań, by jakość oferowanych prez nas usług remontowych, budowlanych, elektroinstalacyjnych i wykończeniowych zawsze była na najwyższym poziomie. Naszą ofertę zawsze dostosowujemy do potrzeb inwestorów, czego efektem jest zadowolenie Klientów, co potwierdzają liczne listy referencyjne i rekomendacje. Szczycimy się tym, że nasza działalność cieszy się Państwa zaufaniem.
CIESZYMY SIĘ DOBRĄ OPINIĄ KLIENTÓW
Opinie naszych Klientów są najlepszą wizytówką firmy remontowo-budowlanej "Krzyżak". Najwyższa jakość usług, dotrzymywanie terminów realizacji, solidność i rzetelność wykonywanych przez nas prac i usług oraz przystępne ceny to nasze priorytety. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i z najwyższą starannością niezależnie od tego czy inwestorem jest klient indywidualny, spółdzielnia lub wspólnota mieszkaniowa, instytucja publiczna czy też przedsiębiorstwo prowadzące działalność gospodarczą.
POSIADAMY SPORE DOŚWIADCZENIE
Renoma naszej firmy poparta jest wieloletnią praktyką na rynku krajowym jak i zagranicą oraz doświadczonym zespołem pracowników z wysokimi kwalifikacjami, którzy zawsze chętnie służą Państwu swoją radą i pomocą.

Firma remontowo - budowlana "Krzyżak"

Kompleksowe i wszechstronne
usługi remontowe
  • Dane kontaktowe:

    Paweł Krzyżanowski
    e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
    tel. +48 695 868 201

Copyright © 2022 www.remonty-szczecin.eu Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.