• Remonty Szczecin

  Trawertyny

  Eleganckie i szykowne zdobienie ścian
 • Remonty Szczecin

Trawertyny

Firma remontowo - budowlana "Krzyżak" w Szczecinie specjalizuje się w przeprowadzaniu kompleksowych i wszechstronnych remontów mieszkań w Szczecinie. Podejmujemy się wszelkich prac remontowych, wykończeniowych oraz malarskich.

Trawertyn to kamień pochodzenia naturalnego

Ostatnimi czasy coraz częściej do wykończenia i dekoracji wnętrz stosuje się płytki trawertynowe. Kamień ten służy między innymi do wykonania kominków, posadzek, wanien, blatów kuchennych, parapetów, itp. Zrobione z tego materiału elementy wyróżniają się trwałością oraz jakością. Oprócz tych atutów, należy też dodać, że elementy dekoracyjne i wykończeniowe wykonane z tego naturalnego kamienia wyglądają niezwykle estetycznie.

Profesjonalny montaż płytek trawertynowych

Firma remontowo - budowlana "Krzyżak" ze Szczecina specjalizuje się w układaniu płytek trawertynowych. Warto wspomnieć, że jedynie profesjonalny montaż, może zagwarantować znakomity efekt końcowy. Odpowiednio przygotujemy podłoże. Jest to bardzo ważny zabieg i nie należy go lekcewazyć. Dokonujemy tego wyłącznie na stabilnym podłożu. Właściwe przygotowanie podłoża może potrwać nawet 3 miesiące. Przy pomocy zaprawy zamontujemy kamienne płytki, a na koniec poddamy fugowaniu. Firma "Krzyżak" poleca się do wykonania tej usługi.

Remonty Szczecin
- skuteczne i szybkie

Solidne prace budowlane, wykończeniowe oraz dekoracyjne

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

DBAMY O JAKOŚĆ
Firma remontowo-budowlana "Krzyżak" dokłada wszelkich starań, by jakość oferowanych prez nas usług remontowych, budowlanych, elektroinstalacyjnych i wykończeniowych zawsze była na najwyższym poziomie. Naszą ofertę zawsze dostosowujemy do potrzeb inwestorów, czego efektem jest zadowolenie Klientów, co potwierdzają liczne listy referencyjne i rekomendacje. Szczycimy się tym, że nasza działalność cieszy się Państwa zaufaniem.
CIESZYMY SIĘ DOBRĄ OPINIĄ KLIENTÓW
Opinie naszych Klientów są najlepszą wizytówką firmy remontowo-budowlanej "Krzyżak". Najwyższa jakość usług, dotrzymywanie terminów realizacji, solidność i rzetelność wykonywanych przez nas prac i usług oraz przystępne ceny to nasze priorytety. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i z najwyższą starannością niezależnie od tego czy inwestorem jest klient indywidualny, spółdzielnia lub wspólnota mieszkaniowa, instytucja publiczna czy też przedsiębiorstwo prowadzące działalność gospodarczą.
POSIADAMY SPORE DOŚWIADCZENIE
Renoma naszej firmy poparta jest wieloletnią praktyką na rynku krajowym jak i zagranicą oraz doświadczonym zespołem pracowników z wysokimi kwalifikacjami, którzy zawsze chętnie służą Państwu swoją radą i pomocą.

Firma remontowo - budowlana "Krzyżak"

Kompleksowe i wszechstronne
usługi remontowe
 • Dane kontaktowe:

  Paweł Krzyżanowski
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  tel. +48 695 868 201

Copyright © 2022 www.remonty-szczecin.eu Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.